• Про компанію
  • Про нас

Про нас

Оцініть надійність та інноваційність послуг «Azov Telecom» на практиці. Вибирайте більше можливостей без великих витрат!

Підключити інтернет у Мелітопольському районі, ще ніколи не було так швидко та легко! Необхідно лише заповнити заявку на підключення і наші менеджери зв’яжуться з Вами в найкоротші терміни.

Інтернет у Мелітопольському районі від "Azov Telecom"

Azov Telecom надає своїм численним абонентам послуги виключно високої якості. Для вас — безперебійний швидкісний доступ до мережі Інтернет у Мелітопольському районі (смт. Приазовське, смт. Нововасилівка, с. Арабка, с. Астраханка, с. Берегове, с. Борисівка, с. Вікторівка, с. Вознесенка, с. Волна, с. Гірсівка, с. Данило-Іванівка, с. Добрівка, с. Домузли (Жовтневе), c. Дунаївка, с. Зарічне, п. Зелений, с. Кам’янське, с. Лагідне, с. Лугове, с. Мирне, с. Мордвинівка, с. Надеждине, с. Нове, с. Новоолександрівка, с. Новопилипівка, с. Новопокровка, с. Обільне, с. Олександрівка, с. Оленівка, с. Орлове, с. Отрадне, с. Першотравневе, с. Привільне, с. Прилуківка, c. Промінь, с. Розівка, с. Світлодолинське, с. Свободне, с. Семенівка, с. Соснівка, с. Терпіння, c. Тимофіївка, с. Тихонівка, с. Травневе, с. Трудове, с. Удачне, с. Українське, с. Федорівка, с. Широкий Лан, с. Ясне). І все це на вигідних та гнучких умовах, що передбачають можливість індивідуального вибору швидкості підключення до мережі Інтернет у Мелітопольському районі.

Інтернет у Мелітопольському районі від «Azov Telecom», що надається за технологією Ethernet та Gepon — це якісний зв’язок на високій швидкості. Компанія є офіційним учасником Української Мережі обміну інтернет-трафіком UA-IX та має широкі канали доступу до зарубіжного сегменту Інтернету. Це означає, що клієнти Azov Telecom, які придбали послугу доступу до інтернету, гарантовано отримують підключення до українських та зарубіжних ресурсів з мінімальними затримками та максимальною швидкістю.

Крім того, всім абонентам «Azov Telecom», які використовують послуги доступу до мережі Інтернет у Мелітопольському районі, надається цілодобова технічна підтримка та зручна панель управління власним рахунком, додаткові корисні послуги, а також гнучкі можливості оплати послуг.